Akcie

Pre seniorov

Chata Opalisko je ideálne miesto pre pobyty seniorov. Nachádza sa v príjemnej horskej lokalite, kde si za rozumné ceny môžete dobre oddýchnuť, preto neváhajte a príďte k nám načerpať nové sily. Sme známy kvalitnou slovenskou kuchyňou s dostatkom stravy po celý čas.

Viac info

Pobyty na chate

Chata Opalisko sa nachádza v príjemnom prostredí okolitej prírody, pod vrchom Poludnica - Nízke Tatry, nad obcou Závažná Poruba. Ponúkame vám veľa možností na relax, šport, turistiku a príjemné trávenie voľného času.

Viac info

Pre lyžiarske kurzy

Chata Opalisko je ideálnym miestom pre lyžiarske kurzy všetkých vekových kategórií nakoľko sa nachádza len 50 m od lyžiarskeho strediska Opalisko a upravovaných bežeckých tratí. Sme známy kvalitnou slovenskou kuchyňou s bohatou stravou po celý deň, preto u nás nebudete nikdy hladní.

Viac info

Pre školy v prírode

Chata Opalisko je ideálnym miestom pre škôlky a školy v prírode. V areály chaty je deťom k dispozícii veľká lúka s detskými atrakciami vhodnými pre všetky vekové kategórie. Sme známy kvalitnou slovenskou kuchyňou preto u nás nebudete nikdy hladní.

Viac info

Naša Chata Opalisko

Chata Opalisko sa nachádza v príjemnom prostredí okolitej prírody, pod vrchom Poludnica - Nízke Tatry, nad obcou Závažná Poruba.
Ponúkame vám veľa možností na relax, šport, turistiku a príjemné trávenie voľného času.

Chata má k dispozícii:

  • 38 postelí a 4 prístelky v hlavnej budove Chaty Opalisko
  • 8 postelí v bungalove, 30 m od chaty

Pri našich ubytovacích zariadeniach je pre hostí k dispozícii veľký priestor pre oddych a športové hry. Krytý altánok a dve terasy, volejbalové ihrisko, trampolíny, detské preliezky a dve ohniská (oheň je vždy plný kúzla a romantiky)

Copyright © 2018 Chata Opalisko | developed by creative solution